0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

FESTOOL

Festool (فستول): با بیش از 90 سال تجربه برای اولین بار در ایران بطور رسمی فعالیت خود را شروع کرده و در این بخش به معرفی تعدادی از ابزارهای قدرتمند برقی و شارژی این برند آلمانی می پردازیم.

تاریخچه فستول:

FESTOOL بیش از 90 سال است که توسعه ابزارآلات الکتریکی را با کیفیت برتر و ابزار پنوماتیک برای حرفه ای ها و همچنین کاربران سخت پسند است. از زمان تاسیس کسب و کار این خانواده در سال 1925 کیفیت و نوآوری بالاترین اولویت بوده است. بیش از 300 اختراع ثبت شده و موفق به اخذ بیش از 80 جایزه برای محصولات و کسب و کارشده که این امر به ارزش تمرکز بر اهداف بلند مدت این برند قدرتمند می افزاید.

بیش از %90 از مشتریان ما به نام تجاری FESTOOL وفادار باقی می ماند. این نتیجه استفاده از محصولات FESTOOL است که یک میدان رقابتی موفق را در طول سال نگه داشته است. آنها همچنین برچسب (ساخته شده در آلمان) را به همراه نشان اعتماد بر این محصول یاد کرده اند.

 

Festool متخصص تولید برای مشتریان با انتظارات بالا.

مشتریان ما انتظار زیادی از ابزار خود را یک دلیل خوب برای داشتن فستول دارند، آنها اغلب در شرایط دشوار به عنوان یک حرفه ای کار می کنند و برای این کار آنها نیاز به داشتن بهترین ابزار بازار وادار کرده است و FESTOOL آن را فراهم ساخته است.

واقعیت این است که ما می توانیم این کار را انجام دهیم و با تمرکز کردن جهت تولید با بهترین کیفیت در زمینه مکانیک، ساختمان، صنایع چوب، بدنه خودرو و... این امر را محقق ساخته ایم و اشتیاق برای نوآوری مشتریان حرفه ای ما را همواره بر آن داشته تا بهترین کیفیت را در تولید محصولات عرضه کنیم. 

 

ابزارهای مرتبط با صنعت ساختمان

 

ابزارهای قدرتمند برقی و شارژی فستول مانند دریل، شیارزن، بتون کن و همچنین ابزارهای تخصصی دیوارهای پیش ساخته مانند دریل های مخصوص اتصال گچ برگ شارژی و سمباده های برقی دسته بلند مجهز به مکنده های گرد و خاک پاسخ مناسبی برای نیازهای متخصصین صنعت ساخت و ساز می باشند.

 

 

ابزارهای مرتبط با صنایع چوب


انواع اره های قدرتمند، چرخشی، عمود بر، لرزان، پیچ گوشتی های شارژی، دستگاه های خاص دومینو، لبه چسبان شارژی، دستگاه های سمباده و پولیش برقی و بادی، مکنده های گرد و خاک و هر آنچه هر نجار حرفه ای نیاز دارد درسبد کالای فستول با بهترین کیفیت وجود دارد.

 

 

ابزارهای مرتبط با صنایع خودروفستول ابزارهای متعددی از جمله: پیچ گوشتی های شارژی، دستگاه های پولیش و سمباده، مکنده های گرد و  خاک را بصورت خاص برای صنایع خودرو تولید مینماید.  ابزارهای فستول با بالا بردن راندمان کاری، کمک بسیاری به کاهش هزینه های جاری و بالا بردن سرعت عمل در خطوط تولید، مراکز سرویس و گارانتی و صنایع مرتبط با خودرو می نماید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()