0

بيست و دومين نمايشگاه بين المللي الکترونيک، کامپيوتر - الکامپ

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | پنجشنبه 11 آذر 1395 در ساعت 20 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمايشگاه الکامپ بزرگترين رويداد تجاري در عرصه توليد و عرضه محصولات و خدمات صنايع الکترونيک و کامپيوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگير دست اندرکاران اين حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار مي گردد. در اين نمايشگاه آخرين دستاوردهاي اين صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه مي گردد و فرصتي بي بديل براي تبادل نظر و مذاکره در اختيار شرکت کنندگان قرار مي گيرد. دستاوردهاي اين تعاملات نقطه آغاز بسياري از همکاري هاي تجاري و تکنولوژيکي فيمابين دست اندرکاران حوزه الکترونيک و کامپيوتر است که نقش معني داري در تحرک بخشيدن به اين حوزه ي صنعت و توليدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ايفاء مي نمايد. گشايش هاي اخير در حوزه ي بين الملل و اراده ملموس دولت تدبير و اميد، که خود نيز با پيگيري استقرار دولت الکترونيک در زمره ي بزرگترين مشتريان بالقوه اين حوزه مي باشد، در افزايش حضور صنايع کشور در عرصه هاي بين المللي، زمينه ي شکوفايي اين حوزه از صنعت و فن آوري را بيش از پيش فراهم نموده و انتظار مي رود در دوره آتي نمايشگاه الکامپ که در فاصله 25تا 28آذر ماه 95 برگزار خواهد گرديد، فرصتي تکرار نشدني را در اختيار فعالان اين حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با يافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بين المللي خويش را بطور چشمگيري ارتقاء بخشند .

سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور برگزارکننده دوره بيست ودوم الکامپ با حمايت ارزشمند سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ايران و مشارکت و حمايت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها نهايت تلاش خود را بکار گرفته تا اين دوره از نمايشگاه با کيفيت و نظم متفاوت برگزار گردد. اميدوار است بازخورد مشارکت کنندگان پس از برگزاري دوره بيست و دوم نيز مويد همين امر باشد.

 

از تاريخ 25 / 9 / 95 تا تاريخ 28 / 9 / 95 در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران

ساعت بازديد از نمايشگاه الکامپ 9 صبح الي 17 اعلام شده است و شما عزيزان مي توانيد در روزهاي اعلام شده و ساعات مذکور به اين نمايشگاه مراجعه نماييد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()