0

شانزدهمين دوره نمايشگاه بين المللي رنگ، رزين، پوششهاي صنعتي و مواد کامپوزيت

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | پنجشنبه 11 آذر 1395 در ساعت 20 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

امروزه به طور قطع مهمترين رويداد علمي‌-بازرگاني ساليانه با موضوع صنايع پوشش در کشور عزيزمان ، نمايشگاه مذکور بوده و اميد است با استمرار تلاش شرکت کنندگان ، بازديد کنندگان و برگزارکنندگان که سه رکن اساسي‌ هر نمايشگاه را تشکيل مي‌‌دهند شاهد رشد همه ساله آن بوده تا بتوانيم در کمترين زمان ممکن به جايگاهي دست يابيم که نمايشگاه مذکور تبديل به يکي از مهمترين رويدادهاي ساليانه در عرصه جهاني‌ گردد، تا از اين رهگذر و با همکاري و همداستاني تمام بخشهاي اقتصادي شاهد توسعه يافتگي در سطح برترين اقتصادهاي جهاني‌ آنچنان که در‌شأن نظام جمهوري اسلامي ايران است، باشيم.

در اولين دوره اين نمايشگاه فضاي تحت پوشش حدود 3050 متر مربع بوده که با تلاش مستمر مجريان و با استعانت از برترين شيوه هاي برگزاري و توسعه فعاليت هاي نمايشگاهي، توانست به رشد حداقل 17 درصدي در سال فضاي تحت پوشش را تا 20000 متر مربع افزايش دهد.

از مهمترين عوامل و شاخصه‌هاي موجود در کشور که توانسته موجبات رشد ادواري اين نمايشگاه را فراهم آورد، وجود مقادير قابل توجه مواد اوليه مورد نياز صنايع مذکور در داخل کشور بوده، به طوريکه که فقط۲۰درصد از مايحتاج اين صنعت از خارج از کشور تهيه مي‌‌گردد . که اميد است با تلاش خردمندانه دست اندرکاران و انجام سرمايه گذاري‌هاي مناسب در بخش‌هاي تحقيق و توسعه روز به روز از وابستگي کشور به واردات مواد اوليه و ماشين آلات و فناوري از خارج کاسته شده و ميزان صادرات محصولات توليد داخل افزايش يابد.

در طول 15 دوره برگزاري اين نمايشگاه متوجه شديم دست اندر کاران صنايع و خدمات موضوع اين نمايشگاه به دليل نيازهاي ذاتي آن عمد‌تاً از سرمايه گذاران تحصيل کرده و صاحب انديشه‌هاي علمي بهره‌گيري نموده که همواره از آخرين فناوري‌ها و علوم روز مطلع مي باشند.ويژگي‌ مذکور، چهره‌اي آکادميک به فعالان در اين بخش داده بطوري که انجام وظيفه و خدمتگذاري به ايشان براي برگزارکننده نمايشگاه باعث افتخار و سربلندي مي‌‌باشد.

لازم به ذکر است پانزدهمين دوره ، داراي 41 درصد رشد در تعداد شرکت کننده هاي داخلي‌،180 درصد رشد در تعداد شرکت کننده هاي خارجي‌ و 20 درصد رشد در متراژ شرکت کننده هاي داخلي و بيش از 350 درصد رشد در متراژ تحت پوشش شرکت کننده هاي خارجي را داشته است . در اين دوره ، شش ماه قبل از افتتاح نمايشگاه کليه فضاهاي موجود در سالنهاي تخصيص يافته به نمايشگاه ، تحت پوشش کامل قرار گرفته و با ابراز شرمساري به تعداد بسيار زيادي از درخواست کنندگان مشارکت اعم از داخلي و خارجي ، امکان پاسخگويي مثبت و نهايتا ثبت نام ايشان فراهم نگرديده.

زمان : 16 - 19 آذر ماه 1395

ساعت 9 صبح لغايت 17 بعدازظهر

 

مکان : محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران

 

مشاهده تصاویر دوره های گذشته نمايشگاه رنگ

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()